W lutym uczniowie klas I-III trenowali skoki na skakance, aby w marcu przystąpić do konkursu „Mistrz skakanki”. Przygotowanie do niego, wyłonienie najlepszych miało za zadanie nakłonić uczniów do systematycznego skakania, bicia swoich własnych rekordów życiowych i uświadomienie, że skoki na skakance to nie tylko zabawa, ale podnoszenie kondycji i zwinności. Są to też doskonałe ćwiczenia oddechowe, poprawiają koordynację wzrokowo- ruchową, doskonalą rytmiczność ruchu. Celem konkursu było również kształtowanie nawyku zdrowej rywalizacji między rówieśnikami i przede wszystkim także świetny sposób na nudę w domu, na podwórku i w czasie przerwy w szkole.
Klasa I:
I miejsce Dominik Andrearczyk
II miejsce Wiktoria Gornowicz
Klasa II:
I miejsce: Mikołaj Pilarski
II miejsce: Kornelia Lamparska
III miejsce: Patrycja Cejrowska
Klasa III:
I miejsce: Oliwier Różek
II miejsce : Adrian Legutko
III miejsce: Weronika Łepek
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę!
Trenujmy dalej, by w następnym roku przystąpić ponownie do nowych konkurencji ze skakanką.