29 maja 2026 r. ośmioro uczniów naszej szkoły: Wiktoria Talaśka, Filip Jakubiak, Kornelia Lamparska, Mikołaj Pilarski, Wiktoria Dejnowska, Aleksandra Kuberna, Oliwier Różek oraz Igor Bojanowski godnie reprezentowało Gminę Śliwice w XXIV Powiatowych Szkolnych Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych w Tucholi.
WIKTORIA TALAŚKA wraz z koleżankami ze Śliwic dzielnie wywalczyła III miejsce w dwóch ogniach usportowionych.
FILIP JAKUBIAK zajął II miejsce w rozgrywkach piłki nożnej grupy młodszej.
KORNELIA LAMPARSKA w sztafecie mieszanej grupy starszej zajęła II miejsce.
WIKTORIA DEJNOWSKA w skoku wzwyż wywalczyła III miejsce.
ALEKSANDRA KUBERNA zajęła III miejsce w rozgrywkach piłki nożnej - piłkarskie szóstki dziewcząt kl. VII-VIII.
Nasi piłkarze: MIKOŁAJ PILARSKI, OLIWIER RÓŻEK, IGOR BOJANOWSKI zajęli I miejsce w rozgrywkach piłki nożnej - piłkarskie szóstki chłopców kl. VII-VIII.
W ogólnej klasyfikacji Gmina Śliwice zajęła II miejsce.
My dziękujemy naszym sportowcom za osiągnięcie tak wysokich wyników i godne reprezentowanie gminy na powiatowych zawodach.
Życzymy dalszych sukcesów sportowych!
