W czwartek nasza szkoła zamieniła się w prawdziwe pomarańczowe królestwo jesieni! Uczniowie, nauczyciele i pracownicy przyszli ubrani w jesienne, dyniowe stroje, a szkolne korytarze ozdobione były pięknymi dyniami, kolorowymi liścmi i własnoręcznie wykonanymi dekoracjami.
Nie zabrakło też pysznych jesiennych smakołyków – na szkolnych stoiskach można było kupić rogaliki, pizzerki, pączki, ciasta i kanapeczki przygotowane przez nauczycieli, rodziców i uczniów. Wszystko smakowało wyśmienicie, a atmosfera była pełna uśmiechu i dobrej zabawy!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dnia – nauczycielom, rodzicom i uczniom za wspólną pracę, pomysły, dekoracje i wypieki. Dzięki Wam Dzień Dyni był tak wyjątkowy!
