Dnia 18 grudnia uczniowie klasy I i III udali się z wizytą do Banku Spółdzielczego w Śliwicach.
Pierwszoklasiści i trzecioklasiści wzięli udział w krótkiej pogadance na temat specyfiki pracy banku.
Zapoznali się m.in. ze sposobami oszczędzania, gromadzenia, lokowania i przechowywania pieniędzy. Podczas spotkania dowiedzieli się czym jest bankomat oraz bankowość elektroniczna. W trakcie wizyty mogli zaobserwować proces wpłaty pieniędzy do kasy banku przez opiekuna SKO. Miłym akcentem spotkania był podarowany kalendarz na 2025 rok z ilustracją uczennicy naszej szkoły Wiktorii Talaśki.
Panu Dyrektorowi oraz Pracownikom Banku Spółdzielczego w Śliwicach składamy serdeczne podziękowania za miłą atmosferę, przekazaną wiedzę oraz piękne prezenciki.
Uczniowie z opiekunami.
